خبرفوری ایرانسل شیوه اعمال قیمت مالیات بر شارژ الکترونیکی مستقیم خود را تغییر داد

دعوت دوستان

راهنمای استفاده از سرویس دعوت دوستان

دوست عزیزی که از سایت ما خرید کرده اید ، پس از خرید موفق برای شما پیامی ارسال می شود که در آن کد دعوت (تخفیف) دوستانتان قرار دارد.

  • این کد برای شما قابل استفاده نمی باشد و فقط برای دعوت دوستانتان قابل استفاده می باشد.
  • هر چه بیشتر دوستان خود را دعوت کنید تخفیف بیشتری تو خرید های بعدی به صورت خودکار می گیرید (یعنی لازم نیست شما کد تخفیفی وارد کنید ، تخفیف شما به صورت خودکار محاسبه می شود).
  • کد دعوت شما شماره تلفن تان بدون صفر اول می باشد (*شماره شما*) و اگر کد دعوت خود را فراموش کرده اید یا پیامک مارا دریافت نکرده اید با پشتیبانی ما با شماره ۴۲۵۷۲۱۱۱ - ۰۲۱ تماس بگیرید.
  • با خرید دوباره از سایت ما تخفیف به صورت خودکار برای خرید بعدی شما در نظر گرفته شده ولی اگر تخفیف بیشتر و بهتر می خواهید ، منتظر چی هستید؟! دوستانتان را دعوت کنید تا هر 2 تخفیف بگیرید.

فقط کافیه کد دعوتت ( که همان شماره تلفن شما بدون صفر اول می باشد ) به دوستانتان بدهید و بگویید برای خرید شارژ به سایت های ما بیایند.

  • فرقی نمی کنه دوستانتان از چه اپراتوری استفاده می کنند شما میتونید دوستان ایرانسلی و رایتلی خود را به سایت شارژک ما به آدرس https://sharjak.com دعوت کنید.
  • ما برای شما در تمام سایت هایمان تخفیف را در نظر می گیریم و فرقی نداره شما از کدام سایت ما autocharge یا sharjak خرید کنید.

به دوست خود بگویید پس از وارد شدن به سایت ، کد دعوت شما را در قسمت کد تخفیف / دعوت سایت وارد کنه تا هم برای شما در خرید بعدی و هم دوستتان در همان خرید ، تخفیف در نظر گرفته بشه دوست عزیزی که به سایت ما دعوت شده ای فقط کافیه کد دعوتی که از دوستت گرفتی داخل کد تخفیف وارد کنی و پس از خرید کد دعوت مخصوص خودتو بگیریو دوستاتو باهاش دعوت کنی تا تخفیفای بیشتر و بهتر بگیری.

این رو فراموش نکن که با دعوت هر یک از دوستات به سایت ما ، تخفیف اتومات خرید های بعدیت هی بیشتر و بیشتر می شه.